Tu jesteś: KLIMA WENT:O firmie

KLIMA-WENT to firma, która poza produkcją warsztatową specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji związanej z projektowaniem, wykonawstwem, montażem oraz serwisowaniem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych we wszystkich rodzajach obiektów, tj.: przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej, a także prywatnych itp. Swoją działalność firma rozpoczęła w 1980 roku jako Zakład Blacharsko-Instalacyjny.

Od początku swego istnienia miała już bardzo sprecyzowany profil działalności, który nigdy się nie zmienił i do dziś stanowi główny atut firmy. Przez 25 lat swojego istnienia KLIMA-WENT przetrwała wiele trudnych okresów związanych zarówno z sytuacją polityczną, jak i gospodarczą kraju, nieustannie przy tym rozwijając się i unowocześniając. Od 2003 r. firma stale się rozwija, systematycznie zwiększając zatrudnienie, rozwijając produkcję i poszerzając obszar działalności.

W trosce o ciągłe podnoszenie jakości swoich usług wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością ISO, a potwierdzeniem naszych sukcesów są otrzymane nagrody i certyfikaty, m.in.: Złoty Instalator czy Certyfikat Wielkopolska Jakość.

Obecnie jesteśmy w trakcie uzyskiwania Certyfikatu Jakości AQAP, który umożliwi nam startowanie w przetargach dla obiektów wojskowych.

Na dzień dzisiejszy KLIMA-WENT to firma zatrudniająca ponad 20 osobową załogę złożoną z doświadczonych brygad produkcyjnych i monterskich oraz wyspecjalizowanej kadry technicznej. To firma, która swój sukces zawdzięcza nieustannej i rzetelnej pracy całej załogi, z którą rozwiązuje problemy i dzieli sukcesy, również 25-lecie firmy będące ukoronowaniem działalności.